Czym jest laser frakcyjny?!

 

W jakim celu wykonuje się zabieg laserem frakcyjnym ?

Zabieg laserem frakcyjnym ma niezmiernie szerokie zastosowanie! Laser bowiem usuwa zmarszczki, poprawia kondycję skóry, a nawet spłyca blizny potrądzikowe.

Istnieje wiele osób, które myślą, że na ich problemy z cera nie ma żadnego rozwiązania, że już na zawsze będą im towarzyszyć ślady po trądziku z lat młodzieńczych albo co gorsza zmarszczki, które potrafią zniszczyć każdy makijaż.

Nic bardziej mylnego! Właśnie na takie troski odpowiedzią jest laser frakcyjny!

Laser frakcyjny stosowany jest przez wszystkich wybitnych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce i na świecie. Często to własnie laser frakcyjny stoi za nieskazitelną cerą gwiazd i celebrytów. Nie da się ukryć, że świat bez lasera frakcyjnego nie wyglądałby tak samo.

Jednak zastosowanie lasera frakcyjnego jest jeszcze szersze- urządzenie to doskonale nadaje się do liftingu powiek oraz regeneracji skóry wokół ust i oczu. Laser frakcyjny to doskonałe wsparcie dla osób z wiotką i pomarszczoną skóra wokół powiek czy oczu, a jak wiadomo problem ten nurtuje wiele osób w wieku średnim i starczym.

Zabieg laserem frakcyjnym to przede wszystkim bezpieczeństwo i skuteczność. Twoje blizny, zmarszczki i inne z pozoru wydawałoby się trwałe zniekształcenia cery mogą zostać zniwelowane jak ręką odjął.

Zapomnieliśmy jednak o istotnej rzeczy- blizny nie występują tylko po trądziku, nawet te duże blizny po operacjach czy też urazach także mogą zostać zlikwidowane raz na zawsze przy pomocy lasera frakcyjnego CO2.

Fotoodmładzanie skóry szyi, dekoltu, a nawet rąk to kolejna z opcji zastosowania lasera frakcyjnego, podobnie zresztą jak poprawa kolorytu skóry, usuwanie przebarwień posłonecznych czy też poszerzonych naczyń krwionośnych.

Za sprawą lasera pożegnać się możesz także ze zrogowaciałym naskórkiem i rozstępami.

Zapomnij raz na zawsze o wszystkich swoich problemach!

Czym prędzej skorzystaj z zabiegu laserem frakcyjnym CO2.