Miesięczne archiwum: Styczeń 2017

Laser frakcyjny- Q & A

Laser frakcyjny to nowoczesna metoda odmładzania skóry. Jest ona niezwykle atrakcyjna, ponieważ nie wymaga długiej rekonwalescencji ponadto uzyskać możesz efekt taki, jak przy zabiegu chirurgicznym!

Jaki efekt może przynieść zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego CO2?

Laser frakcyjny CO2 daje efekt napięcia skóry, likwidacji zmarszczek, wygładzenia bruzd, korekcji blizn potrądzikowych oraz poprawy kolorytu skóry.

W jaki sposób działa laser frakcyjny CO2?

Przy pomocy lasera frakcyjnego C02 wytwarzane są w skórze właściwej niewielkie, kontrolowane uszkodzenia. Dzieje się tak ponieważ rozszczepiona wiązka lasera naświetla wybrany obszar ciała, co pozwana na objęcie zabiegiem tylko wybranych obszarów. W wyniku promieniowania następuje odparowanie tkanek w sferach mikrotermalnych, zaś energia cieplna, która dostarczana jest wgłąb skóry aktywuje procesy gojenia i wspomaga syntezę kolagenu.

 

Kto powinien poddać się zabiegowy laserem frakcyjnym CO2?

Zabiegowi laserem frakcyjnym CO2 poddać się powinny przede wszystkim osoby powyżej 30 roku życia. To wówczas zanika coraz więcej włókien kolagenowych, co skutkuje zwiotczałą i pomarszczoną skórą. Skorzystać z zabiegu powinny także osoby zmagające się z bliznami, bruzdami oraz nierównościami w kolorycie. Jest to także znakomite narzędzie dla osób borykających się z problemem blizn potrądzikowych.

Stosowanie lasera frakcyjnego CO2 miejscowo:

Zazwyczaj zabieg laserem frakcyjnym CO2 obejmuje całą twarz, aby działać na strukturę jej skóry kompleksowo, jednak nie wyklucza się przeprowadzenia zabiegu np. na jedenym, małym kawałku skóry, na którym występuje np. blizna po wypadku. Często wykonuje się także zabiegi przeciwzmarszczkowe tylko wokół oczu. Zazwyczaj zabiegi wykonuje się na twarzy, chociaż można skorzystać z lasera frakcyjnego CO2 także w innych częściach ciała, takich jak szyja i dekolt.

Czy laser frakcyjny CO2 można stosować miejscowo?
Większość zabiegów obejmuje całą twarz, aby globalnie przeciwdziałać danemu problemowi. Możliwe jest natomiast oczywiście poddanie zabiegowi jedynie fragmentu ciała np. z blizną po wypadku czy aby przeciwdziałać starzeniu jedynie w okolicach oczu. Zabieg można stosować na dowolne obszary ciała, choć najczęściej terapia dotyczy twarzy, szyi i dekoltu.

Czy zabieg laserem frakcyjnym CO2 można połączyć jeszcze z jakimś innym zabiegiem?

Doskonałym uzupełnieniem zabiegu laserem frakcyjnym CO2 jest także zabieg naświetlania innowacyjnymi lampami LED, za sprawą których gojenie się skóry przebiega szybciej i przyjemniej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania zabiegi kosmetyczne grafika

Czym jest laser frakcyjny?!

 

W jakim celu wykonuje się zabieg laserem frakcyjnym ?

Zabieg laserem frakcyjnym ma niezmiernie szerokie zastosowanie! Laser bowiem usuwa zmarszczki, poprawia kondycję skóry, a nawet spłyca blizny potrądzikowe.

Istnieje wiele osób, które myślą, że na ich problemy z cera nie ma żadnego rozwiązania, że już na zawsze będą im towarzyszyć ślady po trądziku z lat młodzieńczych albo co gorsza zmarszczki, które potrafią zniszczyć każdy makijaż.

Nic bardziej mylnego! Właśnie na takie troski odpowiedzią jest laser frakcyjny!

Laser frakcyjny stosowany jest przez wszystkich wybitnych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce i na świecie. Często to własnie laser frakcyjny stoi za nieskazitelną cerą gwiazd i celebrytów. Nie da się ukryć, że świat bez lasera frakcyjnego nie wyglądałby tak samo.

Jednak zastosowanie lasera frakcyjnego jest jeszcze szersze- urządzenie to doskonale nadaje się do liftingu powiek oraz regeneracji skóry wokół ust i oczu. Laser frakcyjny to doskonałe wsparcie dla osób z wiotką i pomarszczoną skóra wokół powiek czy oczu, a jak wiadomo problem ten nurtuje wiele osób w wieku średnim i starczym.

Zabieg laserem frakcyjnym to przede wszystkim bezpieczeństwo i skuteczność. Twoje blizny, zmarszczki i inne z pozoru wydawałoby się trwałe zniekształcenia cery mogą zostać zniwelowane jak ręką odjął.

Zapomnieliśmy jednak o istotnej rzeczy- blizny nie występują tylko po trądziku, nawet te duże blizny po operacjach czy też urazach także mogą zostać zlikwidowane raz na zawsze przy pomocy lasera frakcyjnego CO2.

Fotoodmładzanie skóry szyi, dekoltu, a nawet rąk to kolejna z opcji zastosowania lasera frakcyjnego, podobnie zresztą jak poprawa kolorytu skóry, usuwanie przebarwień posłonecznych czy też poszerzonych naczyń krwionośnych.

Za sprawą lasera pożegnać się możesz także ze zrogowaciałym naskórkiem i rozstępami.

Zapomnij raz na zawsze o wszystkich swoich problemach!

Czym prędzej skorzystaj z zabiegu laserem frakcyjnym CO2.